Намісник Почаївської лаври митрополит Володимир, який також є вікарієм Київської митрополії УПЦ МП, підтримав заяву Синоду Православної церкви Молдови МП про те, що буцімто вакцину від коронавірусу зробить засновник компанії Microsoft Білл Гейтс, щоб імплантувати в людей чіпи.

Про це повідомляє Релігійно-інформаційна служба України.

Йдеться про конспірологічну теорію, згідно з якою Білл Гейтс нібито через вакцини проти коронавірусу «хоче вживити в організм людей мікрочіпи, щоб контролювати їх за допомогою технологій 5G». Прихильники цієї теорії вважають, що вся ця пандемія COVID-19 — затія мільярдера.

Синод Православної церкви Молдови Московського Патріархату, якому ця теорія припала до душі, 19 травня звинуватив владу Молдови у змові з Гейтсом для «поневолення людства».

Цю заяву розкритикували й назвали «конспірологічною безглуздістю» багато церковних та світських діячів. Однак митрополита Володимира та братію монастиря це не спинило.

«Звернення Синоду Православної Церкви Молдови є надзвичайно актуальним і відповідає на надзвичайно серйозні виклики сучасності, з якими стикається Свята Православна Церква», — написав він в офіційному зверненні до настоятеля Церкви Молдови.

«Підтримуємо Вашу сповідницьку позицію. Бажаємо, щоб Ви й надалі твердо і рішуче захищали християнські цінності й попереджали православних християн про небезпеки нашого часу», — додав священнослужитель УПЦ МП.

Фото:

Релігійно-інформаційна служба України

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: