Поліція кваліфікувала напад на херсонську активістку, радницю міського голови Катерину Гандзюк як замах на вбивство, вчинений з особливою жорстокістю.

Поліція кваліфікувала напад на херсонську активістку, радницю міського голови Катерину Гандзюк як замах на вбивство, вчинений з особливою жорстокістю.

Про це на брифінгу повідомив заступник начальника поліції Херсонської області Микола Вербицький.

У слідства є версія, що злочинець, який облив Гандзюк сірчаною кислотою, міг мати спільників, які могли чекати його в автомобілі та допомогти втекти.

У межах розслідування цієї справи поліція опитала мешканців 250 квартир з десяти будинків, які розташовані в районі злочину. Крім того, відпрацьовуються торговельні заклади, підприємства та організації для встановлення камер відеоспостереження.

Правоохоронці встановили 14 відеокамер, з десяти вже зняли інформацію.

31 липня біля під'їзду невідомий чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Поліція Херсона закликала громадян допомогти встановити особу нападника та пообіцяла конфіденційність. Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International висловило обурення повідомленнями про напад на Гандзюк.

Повідомлялося, що Гандзюк у реанімаційному відділенні.  Жінка отримала близько 30% опіків шкіри. Адвокат повідомив, що Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою.

1 серпня в Києві під будівлею Міністерства внутрішніх справ кілька десятків людей вийшли на акцію «Покарати зло». Учасники заходу вимагали від правоохоронців ефективного розслідування нападів на журналістів та активістів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на радницю міського голови Херсона: що відомо

Поділитись: