Напад радикалів у Києві на канадського журналіста Майкла Колборна поліція кваліфікувала як хуліганство.

Зі свідчень журналіста поліції, його вдарив в обличчя один з противників маршу до Дня пам’яті загиблих від насильства трансгендерних людей. А інший — розпилив у Колборна газовий балончик.

Після цього нападники втекли, однак журналіст встиг їх сфотографувати зі спини. За цими фото поліція почала розшукувати нападників та порушила кримінальну справу за статтею «хуліганство».

Як заявив телеканал NEWSONE, під час протесту противників маршу на журналіста каналу Богдана Амінова також напали, коли він висвітлював події в центрі Києва. Під час прямого ефіру один з учасників протесту плюнув йому в обличчя.

За словами голови Національної спілки журналістів Сергія Томіленка, народна депутатка Оксана Корчинська, яка стала свідком нападу, звинуватила саме журналіста Newsone у провокаціях. Крім того він повідомив, що радикали переслідували й журналістку Антоніну Белоглазову.

18 листопада в центрі Києва радикали зірвали мирний марш, присвячений Міжнародному дню пам’яті трансгендерних людей, які загинули від насильства. Поліція силою відтіснила учасників маршу через загрозу сутичок. Загалом участь у марші взяли не більше 100 людей. Проти проведення маршу виступили організації «Катехон» і «Традиція і порядок».

Канадський журналіст Майкл Колборн постраждав від нападу радикалів. Окрім журналіста на марші постраждали й дві його учасниці. Їм невідомі розпилили в обличчя перцевий газ.

У Києві такий марш проводили вже втретє.

Нагадаємо, що на початку вересня в центрі Києва напали на представників ЛГБТ.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Ми були тут»: фотопроект про військових-ЛГБТ

Поділитись: