Один із нападників на колишнього народного депутата Мустафу Найєма Магомед-Амін Саітов, якого розшукувала поліція, повернувся в Україну, його затримали.

Про це повідомив адвокат Масі Найєм.

«За моєю інформацією Саітов Магомед, який вдарив мого брата 30 квітня 2018 року, вже знаходиться в Україні. 18 лютого 2019 року, через 10 місяців після нападу, нам офіційно стало відомо, що Саітов Магомед нарешті є в обліку Генерального секретаріату МОКП-Інтерпол з «червоною» карткою, тобто з метою арешту та подальшої екстрадиції до України», — йдеться в повідомленні.

Пізніше Найєм написав, що Саітова вже затримали і готуються обрати йому запобіжний захід. 

«Нападник на мого брата, Саітов Магомед-Амін, наразі знаходиться в Україні. Його схопили і сьогодні о 18:00 буде судове засідання за клопотанням прокуратури міста Києва про застосування раніше обранного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», — написав Масі Найєм.

Нагадаємо, вечері 30 квітня 2018 року на Мустафу Найєма скоїли напад. Інцидент стався у центрі Києва у результаті конфлікту на дорозі. Депутат із травмами потрапив у відділення швидкої допомоги. Найєм пізніше додав, що цей інцидент не стосується його депутатських повноважень та політичної діяльності.

Поліція Києва порушила справу за статтею «хуліганство» за фактом нападу на депутата. У цьому проваженні затримали лише трьох осіб. Водночас брат Мустафи Найєма Масі заявив, що серед затриманих правоохоронцями немає того, хто побив депутата.1 травня прокуратура Києва оголосила підозри трьом нападникам.

Поділитись: