Світ

Напередодні акцій протесту «Він нам не цар» у Росії затримують прихильників Навального

4 травня, 2018 12:43
Світ/Напередодні акцій протесту «Він нам не цар» у Росії затримують прихильників Навального
Зберегти
Вигляд
У кількох містах Росії затримали прихильників опозиціонера Олексія Навального, напередодні оголошеної ним протестної акції «Він нам не цар».

У кількох містах Росії затримали прихильників опозиціонера Олексія Навального, напередодні оголошеної ним протестної акції «Він нам не цар».

За даними «ОВС-Інфо», в Тамбові співробітники поліції затримали  помічника координатора місцевого штабу Навального Ігора Слівіна.

У Рязані у відділі поліції утримують активіста Всеволода Паршина, який поширював листівки про акцію 5 травня. У Красноярську у дворі власного будинку затримали співробітницю штабу Олексія Навального Марію Маковозову.

Організація «Открытая Россия» повідомляє про затримання в Санкт-Петербурзі й Краснодарі активістів Іллі Гантварга та Віктора Чирикова, які також є активними учасниками місцевих штабів Олексія Навального.

Раніше повідомлялося, що Навальний планує зареєструвати в Міністерстві юстиції політичну партію під назвою «Робоча назва».

25 грудня російському опозиціонерові Навальному відмовили в реєстрації на вибори президента Росії у 2018-му році. Відповідне рішення ухвалила Центральна виборча комісія РФ, пославшись на судимість опозиціонера у справі «Кировлеса».

Навальний оголосив «Страйк виборців» після відмови йому в реєстрації.

Пов`язані новини