В Ірландії наркокур’єр Даррен Барнуелл отримав 4 роки умовно. Він загубив у потязі свою сумку з кокаїном на загальну суму 40 мільйонів євро та заявив про зникнення в поліцію.

Про це повідомляє ірландське інтернет-видання Irish Times. 

У серпні 2018 року 20-річний Барнуелл приїхав на потязі з Дубліна до Корка для того, щоб передати наркотики. Але виходячи з поїзда, він забув свою сумку. Барнуелл звернувся до служби безпеки залізниці, але там йому не дозволили повернутись та забрати сумку. Після цього він вирішив звернутися до поліції, не думаючи про те, що коли пропажу знайдуть, перевірять її вміст. 

Пізніше кур’єр згадав, що ходив із сумкою у найближчий магазин на сусідній вулиці. Йому вдалося знайти її, але поліція його випередила. Правоохоронці перевірили вміст сумки і, відповідно, побачили там партію кокаїну. Хлопця затримали через його «нервову поведінку». 

На суді наркокур’єр визнав себе винним — саме тому йому призначили умовний термін. 

По всьому світу правоохоронці повідомляють про незвичні затримання людей, причетних до розповсюдження наркотиків. Так, італійська поліція викрила контрабанду наркотиків з Колумбії завдяки відсиланню до фільмів «Джон Вік», яку зробили контрабандисти.

А на Одещині 100 кілограмів кокаїну знайшли в ящиках із бананами, які прибули з Колумбії та Еквадору.

Поділитись: