Олександра Устінова
Фото:

Олександра Устінова

Народна депутатка від фракції «Голос» Олександра Устінова балотуватиметься у мери Вінниці на місцевих виборах.

Про це вона сама повідомила у Facebook.

«Це було непросте для мене рішення, але в якийсь момент я зрозуміла: Вінниця заслуговує на краще!», — написала Устінова.

Вінницю назвала унікальним містом, а також зазначила, що у ній живе її мама.


«Коли мені розповідають про найкрутіші фонтани в Вінниці, я завжди кажу, що ви просто не знаєте, які в нас ЛЮДИ! Рідні, щирі та гостинні. Вони — моя команда, яку я веду на місцеві вибори з величезною гордістю та натхненням», — написала депутатка про свою команду.

Хто така Устінова?

Олександру Устінову обрали до Верховної Ради на позачергових виборах 2019 року від партії «Голос». Вона була п’ятим номером у списку партії. Є членом Комітету з питань правоохоронної діяльності. Секретар лічильної комісії Верховної Ради.

Жінка народилася у Вінниці. З 2014 року Устінова була членкинею правління ГО «Центр протидії корупції». Була однією з ініціаторів і лобістів створення Національного антикорупційного бюро.

Закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «історія», а згодом отримала диплом магістра за спеціальністю «політологія». Випускниця програми Стенфордського університету для нових лідерів України 2019 року.

Коли місцеві вибори?

Місцеві вибори в Україні пройдуть у неділю, 25 жовтня. На них обиратимуть депутатів місцевих рад — сільських і селищних, міських, районних та обласних, районних у містах, а також міського голову Києва та голів майже усіх міст, сіл і територіальних громад. Офіційний виборчий процес стартував 5 вересня.

Поділитись: