УКРАЇНА

Насіров заявив про повернення частини вилучених речей

29 березня, 2017 07:15
УКРАЇНА/Насіров заявив про повернення частини вилучених речей
Зберегти
Вигляд
Відсторонений голова Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що Національне антикорупційне бюро повернуло йому частину вилучених речей

Відсторонений голова Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що Національне антикорупційне бюро повернуло йому частину вилучених речей.

Про це він написав у Facebook.

Насіров також закликав НАБУ та Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру завершити розслідування його справи якомога скоріше.

Нагадаємо, що 2 березня детективи НАБУ обшукали офіс Держфіскальної служби та вручили підозру главі ДФС Роману Насірову. Як повідомив керівник САП Назар Холодницький, за даними слідства, Насіров завдав збитків бюджету на 2 млрд гривень.

Кабмін відсторонив Насірова від посади на період слідства.

7 березня суд заарештував голову ДФС Насірова на два місяці з заставою у 100 млн гривень. Однак 16 березня главу ДФС Насірова випустили з Лук’янівського СІЗО, адже дружина Насірова внесла за нього заставу.

Під час розслідування стало відомо, що глава ДФС Насіров є підданим Великої Британії. Крім того, у нього є паспорт Угорщини.  Також Антикорупційна прокуратура закликала Насірова здати британський паспорт.

20 березня Насіров заявив про здачу документів, які дають право на виїзд за кордон.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини