Відстороненому голові Державної фіскальної служби Роману Насірову продовжили запобіжний захід на два місяці у вигляді 100 мільйонів гривень застави. Також він продовжить носити електронний браслет.

Відстороненому голові Державної фіскальної служби Роману Насірову продовжили запобіжний захід на два місяці у вигляді 100 мільйонів гривень застави. Також він продовжить носити електронний браслет. Розгляд справи по суті відбудеться 7 грудня, о 10:00.

Відповідне рішення увалила колегія суддів Шевченківського районного суду Києва, передає кореспондент Громадського.

Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури наполягають, що Насіров не виконує усі зобов’язання як обвинувачений. Зокрема, він не здав паспорт громадянина Великої Британії. Про наявність такого паспорта раніше підтвердили у британському посольстві.

Сам Насіров на суді заявив, що запобіжний захід є необгрунтованим. Також він запевняє, що не має британського громадянства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАЗК не знайшло порушень у поїздці Насірова на інавгурацію Трампа

10 листопада відстороненому главі ДФС Насірову вручили обвинувальний акт. На думку слідства, Насіров дав дозвіл на  розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим завдав збитків бюджету на 2 мільярди гривень, уважають у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі. 

Детальніше про справу Насірова читайте у публікації Громадського: Хто такий Роман Насіров і в чому його підозрюють?

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile