Анастасія Вашукевич з Білорусі, більш відома під псевдонімом Настя Рибка, заявила про наявність аудіозаписів розмов, «які допоможуть пролити світло на розслідування російського втручання у вибори США».

Анастасія Вашукевич з Білорусі, більш відома під псевдонімом Настя Рибка, заявила про наявність аудіозаписів розмов, «які допоможуть пролити світло на розслідування російського втручання у вибори США».

Про це повідомляє The New York Times.

Настя Рибка фігурувала у розслідуванні російського опозиціонера Олексія Навального. У розслідуванні йшлося про те, що заступника голови уряду Росії Сергій Приходько провів три дні на яхті олігарха Дерипаски з «дівчатами з ескорт-агентств».

За словами Рибки, вона часто записувала ромови між Олегом Дерипаскою та його партнерами. Вона заявила, що має близько 16-18 годин записів, які включають розмови і про президентські вибори у США.

«Вони обговорювали вибори. У Дерипаски був план про вибори. Але я не можу розповісти все. Це стосується не тільки мене, а і багатьох людей в Америці та інших країнах», — сказала Настя Рибка.

Деякі з бесід на аудіозаписах відбувалися між трьома людьми, які вільно говорили англійською. На думку Рибки, вони були американцями.

Настя Рибка заявила, що передасть ці записи для подальшого розслідування у разі, якщо США нададуть їй політичний притулок. Такі вимоги вона висуває, оскільки їй висувають кримінальні звинувачення та депортували в Білорусь після того, як Рибку затримали в Таїланді на секс-тренінгу.

8 лютого Навальний представив нове розслідування, у якому звинуватив у корупції заступника голови уряду Росії Сергія Приходька. У розслідуванні йшлося про те, що чиновник в серпні 2016 року провів три дні на яхті олігарха Дерипаски біля берегів Норвегії разом з «дівчатами з ескорт-агентств».

Навальний каже, що про «дівчат з ескорт-агентств» дізнався з Instagram і книги однієї з цих дівчат — Анастасії Вашукевіч, відомої як «Настя Рибка».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто така Настя Рибка і як вона опинилася в центрі розслідування російського опозиціонера Навального.

Також Дерипаска, на думку Навального, міг бути одним з посередників Кремля при втручанні Росії у вибори президента США в 2016 році. Саме цю тему олігарх і Приходько нібито обговорювали під час плавання на яхті.

Поділитись: