На тайському острові Лан поліція затримала організаторів секс-тренінгу, серед яких виявилася Настя Рибка (Анастасія Вашукевич) з антикорупційного розслідування Олексія Навального.

На тайському острові Лан поліція затримала організаторів секс-тренінгу, серед яких виявилася Настя Рибка (Анастасія Вашукевич) з антикорупційного розслідування Олексія Навального.

Про це з посиланням на неназване джерело місцевї поліції пише ТАСС.

Зазначається, що крім Рибки, поліція затримала також секс-тренера Алекса Леслі (Олександр Кирилов) та ще вісім росіян. Кирилова, ймовірно, звинуватять у незаконній трудовій діяльності. Йому загрожує штраф до 100 тисяч батів (понад $3 тисячі).

У російському посольстві повідомили, що Леслі і Рибку після суду очікує депортація до Росії.

За інформацією місцевої газети The Nation, всього в ході поліцейського рейду в готелі, де проводився секс-тренінг, затримали 43 росіян. За участь у тренінгу кожен із них заплатив близько 20 тисяч батів ($625).

8 лютого Навальний представив нове розслідування, у якому звинуватив у корупції заступника голови уряду Росії Сергія Приходька. У розслідуванні йшлося про те, що чиновник в серпні 2016 року провів три дні на яхті олігарха Дерипаски біля берегів Норвегії разом з «дівчатами з ескорт-агентств».

Навальний каже, що про «дівчат з ескорт-агентств» дізнався з Instagram і книги однієї з цих дівчат — Анастасії Вашукевіч, відомої як «Настя Рибка».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто така Настя Рибка і як вона опинилася в центрі розслідування російського опозиціонера Навального.

Навальний вважає «хабарем» те, що Дерипаска «катає на власній яхті чиновника найвищого рангу».

Також Дерипаска, на думку Навального, міг бути одним з посередників Кремля при втручанні Росії у вибори президента США в 2016 році. Саме цю тему олігарх і Приходько нібито обговорювали під час плавання на яхті.

Дерипаска звернувся до суду через розслідування Навального. 

Поділитись: