УКРАЇНА

Настоятель Десятинної церкви має 2 авто за понад 2 млн і дві квартири — «Наші гроші»

14 лютого, 2018 11:55
УКРАЇНА/Настоятель Десятинної церкви має 2 авто за понад 2 млн і дві квартири — «Наші гроші»
Зберегти
Вигляд
Настоятель Десятинного монастиря в Києві, відомого за конфліктом навколо каплиці УПЦ МП, Юрій Харон володіє двома автівками за понад 2 мільйони гривень і двома квартирами.

Настоятель Десятинного монастиря в Києві, відомого за конфліктом навколо каплиці УПЦ МП, Юрій Харон володіє двома автівками за понад 2 мільйони гривень і двома квартирами. 

Про це повідомляє програма розслідувань «Наші гроші з Денисом Бігусом». 

Зазначається, що Юрій Харон з липня 2013-го володіє п'ятирічними Porsche Cayenne та Volksvagen Multivan. Вартість таких авто — 1-1,5 млн грн кожен. Походження автомобілів Харон пояснив «дорогими друзями».

«Є в мене що завгодно. Це ж моя особиста справа. Я не питаю що у вас є. У мене є можливості, у мене є друзі, у мене є фонд. Оформлено на фонд. Люди мені допомагають. Один подарував на День народження, інший...ну я ж не купив їх за церковні гроші, за свічки. Це ж смішно! Їде собі і їде. Так радій же за це! Заздрощі — страшна річ!», — зазначив він. Водночас, за даними Держреєстру, автомобілі зареєстровані особисто на Харона, а не на його фонд.

Юрій Харон також володіє двома квартирами в Києві:по вулиці Луначарського (площа понад 100 квадратних метрів) та у Софіївській Борщагівці (площа — 57 квадратних метрів). Придбав Харон її наприкінці 2016 року.

У сюжеті також зазначається, що Десятинний монастир на своєму сайті виклав офіційний прайс за згадування прихожан у молитвах. Зокрема, довічне згадування коштує 500 гривень.

Відео: Youtube/BIHUS info

Раніше у Міністерстві культури заявили, що каплиця УПЦ МП, яку звели біля фундаменту Десятинної церкви в Києві, є незаконною і належить Національному музею історії України.

ДИВІТЬСЯ: «Дияволини», «Мракобєси», РПЦ і ФСБ під Десятинним монастирем: Hromadske.doc

25 січня учасники радикальних організацій демонтували інформаційний борд каплиці Московського патріархату. При цьому учасники акції підпалили сміття поблизу дверей каплиці, яке одразу ж загасили.

28 січня суд взяв під варту на 2 місяці двох архітекторів, яких звинуватили у спробі підпалу монастиря МП. Суд також визначив для них заставу розміром 2,2 мільйонів гривень. Згодом суд відпустив архітекторів, підозрюваниху підпалі каплиці УПЦ МП, на поруки народних депутатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Архітектори на свободі: що відомо про спробу підпалу церкви МП

Пов`язані новини