УКРАЇНА

НБУ підтримав призначення головою ПриватБанку чеського банкіра Крумханзла

10 лютого, 2018 02:03
УКРАЇНА/НБУ підтримав призначення головою ПриватБанку чеського банкіра Крумханзла
Зберегти
Вигляд
Правління Національного банку України погодило кандидатуру Петра Крумханзла на призначення голови правління ПриватБанку.

Правління Національного банку погодило кандидатуру Петра Крумханзла на призначення голови правління ПриватБанку.

Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

За словами міністра фінансів Олександра Данилюка, призначення Крумханзла керівником ПриватБанку - один з перших досвідів у держбанках.

Він висловив впевненість, що новий керівник посилить команду банку, яка «забезпечила збереження лідируючих позицій на ринку».

Наглядова рада Приватбанку призначила чеха Петра Крумханзла у січні.

Крумханзл народився в 1966 році та закінчив Карлів університет у Празі зі ступенем кандидата наук з математики в 1990 році. Він обіймав вищі керівні посади у провідних банках Європейського союзу.

У Приваті наголосили, що Крумханзл під час кризи 2008 року в Україні обіймав посаду члена правління з операційних питань в Райффайзен Банк Аваль. Тоді він досягнув суттєвого зменшення витрат за рахунок реструктуризації мережі відділень та впровадження нових бізнес-моделей, а також адаптував банк до несприятливих ринкових умов. 

Крім того Крумханзл працював на посаді члена правління з операційних питань у компанії, створеній австрійським урядом. Він займався управлінням проблемними активами та врзначенням корпоративної стратегії.

Його останній досвід роботи був пов’язаний з ринком Китаю, де Петр на посаді члена правління з операційних питань Home Credit, керував усіма операціями банку, в складі якого працювало понад 85 тисяч людей.

Більше про:
# Приватбанк
# НБУ
Пов`язані новини