ENRU

Нацгвардія охоронятиме Євробачення у новій формі

Data?1493831024
Фото: ngu.gov.ua

Військовослужбовці Національної гвардії України охоронятимуть громадський порядок у Києві під час Євробачення у новій формі темно-синього кольору.

Близько 300 військовослужбовців 25-ої окремої бригади охорони громадського порядку Нацгвардії вже вийшли на вулиці Києва у новій формі, повідомляє прес-служба Нацгвардії України.

Форму нового зразка також отримали 300 гвардійців, які відповідальні за безпеку дипломатичних представництв та консульських установ.

У повідомленні зазначається, що форму розробили спеціально для частин Нацгвардії з охорони громадського порядку і дипломатичних представництв.

«У більшості країн Європи правоохоронці носять форму темно-синього або чорного кольорів. Загальновизнано, що за таким кольором одягу можна ідентифікувати представників правоохоронних органів на вулицях міст», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що під час Євробачення в Києві працюватимуть 10 тисяч правоохоронців.

До України вже прибули представники 20 країн-учасниць Євробачення для участі у пісенному конкурсі.

Раніше повідомлялося, що під час Євробачення в Києві обмежать рух для транспорту та пішоходів. Також повідомлялося, що у Києві до Євробачення запустять 7 річкових трамваїв

Церемонія відкриття Євробачення-2017 відбудеться 7 травня на площі Конституції в Києві.

Дивіться також фоторепортаж: Як Євробачення змінює лівий берег Києва.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram