Представники «Національного корусу» заявляють про довгострокову акцію проти телеканалу «Інтер», в рамках якої вони планують приїхати до будинку одного з власників каналу Сергія Льовочкіна.

Близько сотні людей приїхали до будинку одного з власників телеканалу «Інтер» Сергія Льовочкіна в Конча-Заспі. Більшість учасників акції — представники «Національного корпусу», передає кореспондентка Громадського. Вони розмалювали балончиками стіни будинку та начепили наліпки «Національного корпусу». 

«Надалі планується відпочинок на природі, у зоні, яка була незаконно привласнена та до якої не допускають звичайних українців», — заявили в «Нацкорпусі». 

Напередодні «Нацкорпус» заявив про довгострокову акцію проти телеканалу «Інтер» через трансляцію концерту до 9 травня. Під стінами телеканалу вони вимагали прибрати концерт з ефіру, або хоча б прибрати фразу ведучих, які заявили, що в Україні називають вулиці «іменами фашистських поплічників». Тим не менше, «Інтер» повністю транслював концерт. 

«Оскільки «Інтер» проігнорував нашу вчорашню акцію, ми розпочинаємо довготривалу планомірну акцію і боротьбу з власниками телеканалу. Мета сьогоднішньої — передати привіт пану Льовочкіну», — прокоментував Громадському керівник прес-служби «Національного корпусу» Роман Чернишев.

Сам Льовочкін напередодні заявив, що «ніхто не може відібрати 9 травня».

9 травня у Києві на вулиці Щусєва в будівлю, де розташовується новинний продакшн телеканалу «Інтер», кинули «коктейль Молотова». На акцію проти концерту телеканалу «Інтер» до 9 травня зібралися представники всеукраїнської громадсько-політичної організації «Вільні люди».

За даними поліції, участь в акції під «Інтером» взяли близько 100 людей, натомість правоохоронців стягнули у кількості 150.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Під офісом «Інтера» влаштували акцію через концерт до 9 травня

Раніше представники «Національного корпусу» та «Національних дружин» прийшли до будівлі телеканалу «Інтер» та вимагали позбавити канал ліцензії через «системну антиукраїнську редакційну політику».

Нагадаємо, що оприлюднені уривки концерту телеканалу «Інтер» до Дня перемоги 9 травня спричинили критику користувачів інтернету через слова ведучих про перейменування вулиць в Україні «іменами фашистських злочинців».

У Нацраді з питань телебачення і радіомовлення відреагували на запланований телеканалом концерт.

 

Поділитись: