Життя

Навального затримали на акції «Страйк виборців» у Москві

28 січня, 2018 14:14
Життя/Навального затримали на акції «Страйк виборців» у Москві
Зберегти
Вигляд
Поліція затримала опозиціонера Олексія Навального на вулиці Тверській у Москві, куди він прийшов на акцію протесту «Страйк виборців».

Поліція затримала опозиціонера Олексія Навального на вулиці Тверській у Москві, куди він прийшов на акцію протесту «Страйк виборців».

Про це повідомляє «Медуза».

Навальний перед затриманням звернувся до людей і наголосив, що «відбивати» його у поліції не треба.

Раніше повідомлялося, що на протестних акціях «Страйк виборців» в російських містах затримані майже 90 людей

Вранці 28 січня затримали співробітника Московського офісу «Фонду боротьби з корупцією» за підозрою в тому, що він зателефонував з приводу бомби, нібито закладеної в будівлі ФБК, звідки наживо транслюють акцію та ведуть прямий ефір ведучі.

Повідомлялося, що співробітники ФБК відмовилися відкрити двері, після чого силовики зламали їх за допомогою болгарки.

На 28 січня опозиційний політик Олексій Навальний запланував всеросійську акцію «Страйк виборців», щоб закликати громадян не йти на вибори президента. 

Нагадаємо, Верховний суд Росії відхилив скаргу Навального на рішення про законність відмови Центральної виборчої комісії зареєструвати його як кандидата на посаду президента РФ.

Раніше в ЦВК РФ попереджали, що Навальний не буде зареєстрований як кандидат через судимості. Сам політик намагався опротестувати цю заборону.

Раніше президент Росії Володимир Путін прокоментував недопуск Навального до виборів президента. Він заявив, що озвучена тема Навального «говорить про визначені Сполученими Штатами пріоритети».

25 грудня російському опозиціонеру Навальному відмовили у реєстрації на вибори президента Росії у 2018-му році.  Відповідне рішення ухвалила Центральна виборча комісія РФ, пославшись на судимість опозиціонера у справі «Кировлеса».

Навальний оголосив «Страйк виборців» після відмови йому в реєстрації.

Пов`язані новини