Набагато більше виборців вважають, що на дебатах не щирим буде Петро Порошенко, тому навіть якщо він «переговорить» Володимира Зеленського, це додасть йому невеликої підтримки.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив заступник директора соціологічної служби Центру Разумкова Михайло Міщенко.

Він нагадав, що, згідно з опитуванням КМІС, у щирість Зеленського на дебатах вірять понад 50% виборів, а у щирість Порошенка — 19,3%.

«Тобто є вже певна установка заздалегідь до оцінки двох кандидатів. І мабуть у Порошенка є такий імідж, що він дуже гарно говорить, але водночас громадська думка схиляється до того, що він схильний до демагогії. І тому навіть якщо він переговорить Зеленського на дебатах, то це, я думаю, йому не дуже додасть балів у передвиборчій гонці», — сказав Міщенко.

Зі своїм колегою погодився заступник директора соціологічної групи «Рейтинг» Любомир Мисів.

На його думку, більшість українців хочуть проведення дебатів між кандидатами, в першу чергу, заради видовища.

«В основному люди вже визначилися зі своїм вибором, хоча є частина, яка сумнівається. Але подивитися на певний спаринг-турнір між Порошенком та Зеленським кожен хоче, тим більше зараз це велика медійна подія», — сказав соціолог.

Нагадаємо, Петро Порошенко 17 квітня підтвердив, що прийде на дебати 19 квітня о 19:00 на стадіон «Олімпійський».

Володимир Зеленський оголосив про старт розповсюдження квитків на дебати.

Своєю чергою, ЦВК дозволила перенести передбачені законом дебати в студії Суспільного 19 квітня з 20:00 на 21:00. 

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.

Поділитись: