Лише до 3% населення світу мають у крові антитіла, що показують на те, що вони інфікувалися SARS-CoV-2. Втім, це не гарантує того, що у цих людей є імунітет до захворювання.

Про це повідомили в ВООЗ, передає The Guardian.

У ВООЗ розраховували, що число інфікованих людей буде вище, ніж це є зараз. Тому в організації припускають, що саме те, що кількість хворих невелика, допоможе побороти пандемію.

Адже серологічні тестування визначають, що людина має антитіла до коронавірусу, водночас дослідження не показують, що в людини є імунітет до COVID-19. Також в організації заявили, що немає підтвердження того, що людина, яка вже перехворіла, не зможе інфікуватися повторно.

Водночас у ВООЗ продовжують досліджувати, чи з'являється імунітет до коронавірусу.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 21 квітня США залишаються лідером за кількістю підтверджених випадків COVID-19. Наразі коронавірус виявили у 792 913 людей. З них 42 517 померли та 72 389 — одужали

В Україні лабораторно підтвердили 6125 випадків COVID-19. З них 367 людей одужали, зокрема 18 дітей, та 161 — померла. За добу зафіксували 415 нових випадків.

Поділитись: