ENRU

НАЗК остаточно провалило результати перевірок декларацій міністрів

Data?1496246179
Фото: Богдан Хворостяний

Національне агентство з питань запобігання та протидії корупції на своєму засіданні не змогло затвердити результати перевірок електронних декларацій міністрів.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Голова НАЗК Наталія Корчак винесла на голосування рішення про затвердження результатів перевірок електронних декларацій міністрів.

Таке рішення 2 членів НАЗК — Руслан Радецький та Руслан Рябошапка. Проти проголосували Наталія Корчак та Олексаедр Скопич.

Таким чином рішення не отримало необхідних 3 із 4 голосів членів НАЗК.

За словами заступника голови НАЗК Руслана Радецького, чий департамент був відповідальний за проведення перевірок, це означає, що НАЗК не зможе повернутися до розгляду декларацій міністрів і затвердження їх результатів.

Як зазначив Радецький, це не передбачено ні законом, ні положенням про проведення перевірок.

В свою чергу, голова НАЗК Наталія Корчак заявила, що агенція таки зможе повернутися до розгляду даного питання.

Корчак і Скопич вчергове наголошували на тому, що в них є зауваження до проектів рішень. На це Радецький і Рябошапка пряснили, що озвучені зауваження не передбачені порядком про проведення перевірок електронних декларацій.

Раніше Корчак відмовилася включати в порядок денний питання щодо затвердження результатів перевірок електронних декларацій міністрів. Засідання було закрито після півторагодинного обговорення, хоча члени НАЗК так і не розглянули жодного питання порядку денного. 

25 травня НАЗК перевірило і не змогло затвердити висновки щодо е-декларації Гройсмана

Підписуйтесь на наш канал в Telegram