Центральна виборча комісія 8 січня зареєструвала ще чотирьох кандидатів у президенти України на виборах 2019 року. Відтак є п'ятеро зареєстрованих кандидатів.

8 січня зареєстрували кандидата від Соціал-демократичної партії Сергія Капліна, голову політичної партії «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість» Валентина Наливайченка, безпартійного самовисуванця Віталія Скоцика та кандидата від партії «Об'єднання «Самопоміч» Андрія Садового.

Таким чином в Україні станом на 8 січня п'ятеро зареєстрованих кандидатів у президенти.

Першим зареєстрованим кандидатом у президенти став самовисуванець Ігор Шевченко.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019.

Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Станом на грудень вже налічувалося понад 30 кандидатів, які оголосили про намір брати участь у президентських перегонах. Зокрема, про намір балотуватися в президенти заявили лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, міський голова Львова Андрій Садовий, голова «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко, народна депутатка від БПП Ольга Богомолець тощо.

Петро Порошенко заявив, що оголосить про балотування на виборах після початку виборчої кампанії.

Згідно з останнім соцопитуванням, чинний президент України Петро Порошенко вийшов на другу позицію у передвиборчому рейтингу, обійшовши шоумена Володимира Зеленського. Лідером залишається очільниця партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заочні дебати українських політиків: шарм, нудьга і чужі заслуги

Поділитись: