УКРАЇНА

Міністерка освіти та глава Укроборонпрому отримали приписи через можливий конфлікт інтересів у підлеглих

20 червня, 2018 17:50
УКРАЇНА/Міністерка освіти та глава Укроборонпрому отримали приписи через можливий конфлікт інтересів у підлеглих
Зберегти
Вигляд
Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи очільниці Міністерства освіти та науки Лілії Гриневич та директору державного концерну Укроборонпром Павлу Букіну через потенційний конфлікт інтересів у їх підлеглих.

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи очільниці Міністерства освіти та науки Лілії Гриневич та директору державного концерну Укроборонпром Павлу Букіну через потенційний конфлікт інтересів у їхніх підлеглих.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Припис Гриневич внесли через ректора Черкаського державного технологічного університету Олега Григора. За даними НАЗК, в нього є потенційний конфлікт інтересів, зумовлений спільною роботою з дружиною.

Букін отримав припис у зв’язку з тим, що не вжив заходів для врегулювання потенційного конфлікту інтересів у директора держпідприємства «Балаклійський ремонтний завод» Віталія Шавикіна, який також працює разом з дружиною.

Раніше НАЗК внесло приписи директору Національного антикорупційного бюро Артему Ситнику, міністру соціальної політики Андрію Реві та очільниці Міністерства охорони здоров’я Уляні Супрун.

Також НАЗК проводить повну перевірку електронних декларацій 12 осіб, серед яких троє народних депутатів.

Пов`язані новини