Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик відповів на звинувачення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Напередодні в САП заявили, що Насалик «забув» задекларувати $1,249 млн.

У Facebook міністр зазначив, що «його совість чиста».

««Не дєлайте мнє нєрви», як то кажуть в Одесі. Останнім часом хтось дуже хоче перевірити мене на стресостойкість і витрачає на це чимало часу та коштів. Чорнушні сайти цьому, звичайно, радіють, але звертаюсь до тих, хто їм платить: не дочекаєтесь! В мене чиста совість, і мені нема за що червоніти. Сподіваюсь, що НАБУ та САП – теж, і вони, дотримуючись українського законодавства, розставлять всі крапки над «і»», – написав Насалик.

Він вважає, що його намагаються «відволікти від виборчого процесу». Також він заявив, що в його будинку не було обшуків.

«А що стосується підозри НАБУ та САП щодо нібито декларування мною недостовірної інформації, то повідомляю, що ця підозра була підготовлена на основі відповідного рішення НАЗК, яке було визнано незаконним та скасовано Верховним судом України ще 10 квітня 2019 року», – додав міністр.

9 липня повідомлялося, що міністру енергетики Насалику повідомили про підозру. У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі заявили, що Насалик «забув» задекларувати 1,249 млн доларів США. «Розслідуванням встановлено, що у 2014 році підозрюваний отримав у позику 1,249 млн доларів США від фізичної особи. Проте в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», чиновник не відобразив вказану інформацію у щорічних деклараціях», — додали в САП.

Ігор Насалик з листопада 2014 року по квітень 2016 року – народний депутат України від Блоку «Партія Петра Порошенка», заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Після обрання президентом Володимира Зеленського, Насалик заявив про те, що урядовці можуть залишити свої посади, якщо так скаже президент. Згодом Порошенко закликав міністрів працювати далі.

Поділитись: