Нестабільні часи розпалюють віру в окультизм серед функціонерів китайської компартії (огляд преси)

default/Нестабільні часи розпалюють віру в окультизм серед функціонерів китайської компартії (огляд преси)
Зберегти
Вигляд

Міністр закордонних справ Австралії Джулі Бішоп розкритикувала Росію за те, що вона скористалась своїм правом вето та заблокувала пропозицію ООН створити міжнародний трибунал по катастрофі MH17. Виступаючи у середу в Нью-Йорку на Раді Безпеки ООН Бішоп сказала, що застосування Росією вето стало «зневагою до пам’яті 298 жертв рейсу MH17, пам’яті їхніх родин та друзів». За словами Бішоп, «передбачувані виправдання та спроби заплутати слідство з боку Російської Федерації треба сприймати із глибоким презирством». Резолюцію по створенню трибуналу підтримали 11 країн, але Росія – єдина із 5 країн, які мають право вето – проголосувала проти. Ангола, Китай та Венесуела – утримались», - пише The Guardian.

Reuters публікує спецрепортаж про українські добровольчі батальйони, які не виконують команд уряду. «У інтерв’ю і члени добровольчих батальйонів, і представники української влади відзначають, що Порошенку буде складно нав’язати добровольцям свою волю. Деякі їхні лідери, формально підпорядковуючись урядові, дуже критично ставляться до українського політичного керівництва. Вони хочуть тиснути на нього, щоб звільнити суддів, які служать багатим та можновладцям. Вони прагнуть усунути олігархів, які контролюють економіку, а також хочуть покарати спецпідрозділ міліції, причетний до розстрілу понад 100 людей під час протестів минулого року», - пише Reuters.

«Мертвий чи живий, мулла Омар є унікальним. Лідер Талібану допоміг переховувати бін Ладена, але він не був таким жорстоким, як ті бандити, яких ІДІЛ зараз набирає у Афганістані», - вважають Ден де Люсе та Шон Нейлор у Foreign Policy. «Лідер Талібану був готовий розпочати переговори із західними урядами та визнати міжнародні кордони. Але нова генерація бойовиків не зацікавлена у мирних переговорах та кордонах. Лідери Ісламської Держави намагаються розповсюдити свій терористичний бренд у різних країнах та на різні континенти. І їхні жорстокі методи та звірства затьмарили навіть талібанівську славу із жорстокості та насильства».

«Нестабільні часи розпалюють віру в окультизм серед функціонерів китайської компартії», - пише Reuters. «У червні було оголошено, що екс-керівник служби безпеки КНР Чжоу Йонкан потрапив за грати через хабарництво. Ще одне висунуте йому обвинувачення стверджувало, що Чжоу ніби-то розпатякав державні таємниці своєму віщуну та цілителю». «У Китаї раніше Богом вважали Мао Цзедуна, а комунізм прирівнювався до релігії», - сказав відставний чиновник компартії, який не захотів розкривати своє ім’я, бо не отримав дозвіл на інтерв’ю іноземному ЗМІ. «Смерть Мао та кінець Культурної революції у 1976-му році залишили духовний вакуум. Зараз багато партійців, урядовців та військових лідерів розгублені та бігають до віщунів, щоб дізнатись куди вони потраплять – нагору (по політичній драбині), чи донизу (за грати)», - каже анонімний комуніст.