УКРАЇНА

Невирішеною залишається доля 4 зниклих безвісти прикордонників — ДПСУ

2 березня, 2018 14:15
УКРАЇНА/Невирішеною залишається доля 4 зниклих безвісти прикордонників — ДПСУ
Зберегти
Вигляд
На даний момент жоден український прикордонник не перебуває у полоні, проте невирішеною залишається доля чотирьох, які вважаються зниклими безвісти.

На даний момент жоден український прикордонник не перебуває у полоні, проте невирішеною залишається доля чотирьох, які вважаються зниклими безвісти.

Про це Громадському повідомив речник Державної прикордонної служби Олег Слободян.

Він підтвердив, що українських прикордонників Богдана Марцоня та Ігора Дзюбака, яких 2 березня обміняли на двох співробітників ФСБ, справді викрали з території України.

Слободян зазначив, що обставини події будуть озвучені пізніше, «після службового вивчення», водночас додавши, що стосовно викрадення українців порушено кримінальну справу.

«Особисту участь у поверненні наших хлопців дійсно брав президент України. Безпосередньо займалися цим голова Служби Петро Цигикал, Ірина Геращенко, представники МЗС т а СБУ. На даний момент жоден прикордонник не перебуває в полоні. Невирішеною є доля 4 прикордонників, які рахуються пропавшими безвісти», — розповів речник ДПСУ.

2 березня на Харківщині відбувся обмін у форматі «два на два» — українських прикордонників повернули з Росії в Україну.

1 березня Ірина Геращенко повідомила, що на Донбасі зірвалося звільнення 5 українців із полону бойовиків. При тому вона додала, що 2 березня Україна чекає на повернення додому двох громадян, утримуваних у тюрмах Росії.

Ані Геращенко, ані президент не називали імен тих, кого 2-го березня очікують на території України.

Однак за даними джерел Громадського, у межах анонсованого президентом України Петром Порошенком звільнення заручників з РФ повернуться українські прикордонники Ігор Дзюбак і Богдан Марцонь.

Ще 28 лютого президент Петро Порошенко заявив, що до кінця тижня  2 українських заручників повернуться додому.

Ірина Геращенко на зустрічі з родичами політв'язнів сказала, що українська сторона готова обміняти затриманих громадян Росії на українських політв'язнів.

Пов`язані новини