Прямих доказів постачання Україною двигунів для КНДР немає — експерт

15 серпня, 2017 21:34
default/Прямих доказів постачання Україною двигунів для КНДР немає — експерт
Зберегти
Вигляд
У доповіді експерта Майкла Еллемана з Міжнародного інституту стратегічних досліджень немає прямих доказів того, що Україна постачала Північній Кореї ракетних двигунів чи технологій.

У доповіді експерта Майкла Еллемана з Міжнародного інституту стратегічних досліджень, яку опублікувала газета The New York Times, немає прямих доказів того, що Україна постачала Північній Кореї ракетних двигунів чи технологій.

Про це в ефірі Громадського повідомив військовий експерт Павло Фельгенгауер.

«Мова не йшла про те, що вони виготовлені в КНДР, а про те, що (Україна) передала технологію виготовлення двигунів, котру потім вже стали копіювати північнокорейців. При цьому, ніяких прямих доказів (у доповіді), що це саме з України немає. Це може бути з України, це може бути з Росії, з колишнього СРСР», — сказав експерт.

Фельгенгауер зазначив, що теоретично можливо, що ця технологія могла потрапити у КНДР навіть з Китаю.

Водночас, експерт висловив впевненість, що Північна Корея виготовляє ракети за запозиченими технологіями. 

«Якби вони самі розвивали свою ракетну промисловість, у них були б різні двигуни. У них не було б такого неочікуваного ривку», — додав експерт.

Нагадаємо, The New York Times з посиланням на експерта Майкла Еллемана з Міжнародного інституту стратегічних досліджень повідомила, що двигуни ракет КНДР могли бути виготовлені в Україні та потрапили через Росію у Півнінчну Корею.

Пізніше секретар РНБО України Олександр Турчинов заявив, що Україна не постачала зброю та технології Північній Кореї.

Згодом підприємство «Південмаш» та Державне космічне агентство України також заперечили постачання ракетних двигунів КНДР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ракети Пхеньяну: хто і чому називає Україну причетною

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# ракети
# КНДР
Пов`язані новини