Правозахисники Amnesty International Україна та hromadske запрошують приєднатись до діалогу в режимі онлайн сьогодні, 26 березня, о 18:30. Поговоримо про життя на півострові до і після окупації, про свободу слова та справи кримських політв'язнів. Також подивимося фільм Богдана Кутєпова «Хроніки Анексії».

Спікерами будуть Богдан Кутєпов — документаліст, журналіст hromadske, Сейтумер Сейтумеров — журналіст телеканалу ATR, Арслан Фазилов — студент та переселенець, Тарас Ібрагімов — журналіст, кореспондент і фотограф. hromadske є медіапартнером події.

Щоб долучитись до дискусії, зареєструйтесь за лінком, а стрім буде доступний за посиланням.

Журналісти hromadske висвітлюють тему анексії Криму від її початку. Ми фіксували події так званого «референдуму» в березні 2014-го, поверталися до вже окупованого півострова та знімали історії людей, що залишилися там жити. Також ми вже шостий рік слідкуємо за порушеннями прав людини в Криму та справами кримських політв’язнів. На цю тему ми зняли фільми та випустили сотні матеріалів.

Amnesty International -- всесвітній рух, що об’єднує понад 7 мільйонів людей із більш ніж 150 країн і регіонів, які виступають за припинення грубих порушень прав людини. Amnesty International прагне забезпечити кожній людині можливість користуватися всіма правами, проголошеними у Загальній декларації прав людини та інших міжнародних правозахисних документах.

Поділитись: