Міністр внутрішніх справ Німеччини Хорст Зеєхофер оголосив, що із суботи, 16 травня, країна почне поступово послаблювати обмеження на в’їзд, введені у зв’язку з пандемією коронавірусу SARS-CoV-2.

Як передає Reuters, німецький уряд розраховує, що до середини червня відновиться вільний рух по всій території Європейського Союзу.

Глава німецького МВС уточнив, що наразі йдеться лише про можливе відкриття кордонів Німеччини із сусідніми державами, зокрема Люксембургом і Данією, хоча остаточних домовленостей поки немає.

Що стосується інших країн-сусідів Німеччини (Франції, Швейцарії, Австрії), то з ними домовились продовжити взаємні прикордонні обмеження до 15 червня. Водночас канцлер Австрії Себастьян Курц уже заявив про намір із 15 червня відкрити австрійсько-німецький кордон.

За словами Зеєхофера, послаблення прикордонних обмежень можуть відновити, якщо кількість хворих на коронавірусну хворобу людей зросте.

Наприкінці квітня влада Німеччини ухвалила рішення послабити карантин, уведений через епідемію коронавірусу SARS-CoV-2. Зокрема, протягом найближчих днів дозволять відвідувати музеї, сади, зоопарки, дитячі майданчики та пам’ятники.

А вже в травні відновляться матчі німецької Бундесліги — попередньо називали дати 15 або 22 травня.

Станом на 13 травня в Німеччині усього виявлено понад 173 тисячі людей, інфікованих коронавірусом, із них 7756 померли, водночас понад 140 тисяч одужали.

Станом на ранок 13 травня у світі зафіксували 4 млн 342 тисячі 540 випадків коронавірусного захворювання COVID-19. Серед них 1 млн 602 тисячі 476 людей одужали та 292 893 — померли. Наразі інфікованими залишаються 2 млн 447 тисяч 171 людина.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: