Вже в травні відновляться матчі німецької Бундесліги. Питання футболу німецькі міністри обговорювали довше, ніж школи та дитячі заклади.

Про це повідомляє Sport Bild.

Так, на нараді канцлерки Ангели Меркель з міністрами вирішили дати дозвіл на відновлення змагань, конкретну дату має визначити сама ліга — це буде 15 або 22 травня. Як зазначає видання, це питання влада обговорювала довше, ніж питання роботи шкіл та дитячих закладів.  

Однак повністю обмеження не скасовують — гравці повинні обов’язково тренуватись на повітрі, а матчі відбуватимуться без глядачів.

Очільник Німецької футбольної ліги Крістіан Сейферт зазначив, що грати без глядачів не є ідеальним рішенням, але зараз вибору просто немає.

Таким чином, німецький чемпіонат стане першим з топових ліг Європи, який поновить матчі. Наприклад, чемпіонати Франції та Нідерландів завершили достроково — чемпіоном Франції оголосили столичний «ПСЖ», а у Нідерландах сезон завершили без переможця.

Раніше УЄФА «наполегливо порадив» дограти усі національні чемпіонати в Європі.

Нагадаємо, серед європейських чемпіонатів не зупинився лише чемпіонат Білорусі, бо у тамтешнього президента Олександра Лукашенка «своя атмосфера».

Чемпіонат України зупинили після 23 туру (загалом має бути 32), однак відрив «Шахтаря» від переслідувачів дозволяє з великою імовірністю стверджувати, що саме «гірники» стануть чемпіонами країни.

13 березня УЄФА зупинив усі матчі обох єврокубків — Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Турніри зупинилась на стадії 1/8 фіналу.

Згодом УЄФА також переніс чемпіонат Європи з футболу 2020 року на літо 2021-го.

Таким чином, Лігу чемпіонів та Лігу Європи можуть дограти влітку 2020 року — саме тоді, коли мало відбутися Євро (12 червня — 12 липня). Тоді ж можуть дограти і національні чемпіонати країн Європи.

Поділитись: