У німецьких лабораторіях вивчають дію низки українських медичних препаратів, які, ймовірно, можуть застосувати для лікування коронавірусної хвороби COVID-19.

Про це заявив посол України у Німеччині Андрій Мельник, повідомляє «Радіо Свобода»

Так, за словами дипломата, Україні та Німеччині вдалося домовитися про те, як спільними зусиллями боротися з пандемією коронавірусу.

«Ми дуже активно працюємо над тим, і я сподіваюся, що будуть спільні ініціативи у розвитку вакцини, таким чином ми намагаємося звести наші наукові установи Академії наук з провідними центрами, які працюють у Німеччині», — зазначив Мельник.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на 9 травня у світі зафіксували 4 млн 14 тисяч 436 випадків коронавірусного захворювання COVID-19. Серед них 1 млн 387 тисяч 230 людей одужали та 276 251 померли. Наразі інфікованими залишаються 2 млн 350 тисяч 955 людей.

В Україні з початку епідемії вже підтвердили 14 710 випадків коронавірусу. За добу зафіксували 515 випадків хвороби. З початку епідемії в Україні 2 909 пацієнтів вже одужали (+203 за добу), а 376 — померли (+15 за добу).

Поділитись: