Міністерство внутрішніх справ і міністерство юстиції Німеччини домовилися про умови, за яких громадян позбавлятимуть паспортів за участь у діяльності ісламського радикального угруповання «Ісламська держава».

Про це 3 березня повідомили декілька німецьких ЗМІ, зокрема газета Süddeutsche Zeitung, телекомпанії WDR і NDR з посиланням на свої джерела, зазначає Deutsche Welle.

За їхньою інформацією, людину зможуть позбавити паспорта, якщо вона повнолітня, має ще одне громадянство й брала участь у боях на боці «Ісламської держави».

Deutsche Welle зазначає, що за даними 2018 року, у Сирію та Ірак з метою долучення до «Ісламської держави» поїхали близько тисячі громадян Німеччини. Третина з них повернулася до Німеччини, близько 150 — загинули, інші — потрапили в полон, зазначило видання.

Раніше президент США Дональд Трамп розпорядився не пускати до Сполучених Штатів колишню жительку штату Алабама Ходу Мутану, яка у 2014 році одружилась з бойовиком «Ісламської держави» та виїхала на контрольовану бойовиками територію Сирії.

Поділитись: