Розслідування / Кримінал

Німеччина затримала підозрюваного у вбивстві болгарської журналістки

Associated Press
Розслідування/Кримінал/Німеччина затримала підозрюваного у вбивстві болгарської журналістки
Зберегти
Вигляд
Поліція Німеччини затримала підозрюваного у зґвалтуванні та вбивстві болгарської журналістки Вікторії Марінової.

Генпрокурор Болгарії Сотір Цацаров підтвердив, що у цій справі затримали 21-річного громадянина Болгарії Северина Крассімірова. Його мати проживає у Німеччині. У день убивства журналістки він виїхав з Болгарії до Румунії. Його затримали поблизу Гамбурга, тепер влада країни готує його до екстрадиції.

За словами міністра внутрішніх справ Болгарії Младена Марінова, слідчі знайшли на одязі та тілі вбитої журналістки ДНК іншої людини.

Вікторію Марінову поховають 12 жовтня.

Нагадаємо, 7 жовтня у місті Русе на півночі Болгарії вбили журналістку Вікторію Марінову, яка займалася розслідуванням корупційних схем за участі коштів Євросоюзу. Спочатку стало відомо, що у цій справі затримали румуна українського походження. Пізніше правоохоронці повідомили, що громадянина Румунії, якого затримали під час розслідування вбивства болгарської тележурналістки Вікторії Марінової, звільнять без пред'явлення звинувачень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вбивство болгарської журналістки: свобода преси у ЄС під загрозою

Це вже третє вбивство журналіста на території Євросоюзу за рік. У жовтні 2017 року на Мальті вбили журналістку-розслідувачку Дафну Галіцію, у лютому 2018-го — загинув словацький репортер Ян Кучак.

Пов`язані новини