Німеччина врахує інтереси України після будівництва газопроводу «Північний потік-2». Про це у спільній заяві сказали міністр економіки та енергетики Петер Альтмаєр і віце-президент Єврокомісії у справах енергетичного союзу Марош Шефчович.

Німеччина врахує інтереси України після будівництва газопроводу  «Північний потік-2». Про це у спільній заяві сказали міністр економіки та енергетики Петер Альтмаєр і віце-президент Єврокомісії у справах енергетичного союзу Марош Шефчович.

Про це повідомляє Reuters.

За словами Альтмаєра мета будівництва «Північного потоку-2» в Німеччині — це можливість розвитку приватних інфраструктурних проектів. При цьому, за словами міністра, враховуватимуться виправдані інтереси України.

Шефчович, заявив, що ЄС вітає прихильність канцлера Німеччини Ангели Меркель забезпечення того, щоб Україна отримувала вигоду від платежів за транзит газу. 

Раніше Президент України Петро Порошенко запропонував європейським партнерам транзит газу через Україну замість будівництва «Північного потоку-2».

Раніше Петро Порошенко заявив, що прихильники будівництва трубопроводу «Північний потік-2» є «спільниками Росії в її гібридній війні».

31 січня Німеччина дозволила прокласти «Північний потік-2» на своїй території, а 27 березня дозволила дозволила будівництво

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що вважає  «Північний потік-2» небезпечним для Європи, а надто для балтійського регіону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Північний потік 2» — суто політичний проект, а не комерційний — Волкер.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile