Німецька влада зобов'язала автоконцерн Daimler відкликати 60 тисяч дизельних автомобілів Mercedes.

Як повідомляє Reuters, ідеться про Mercedes-Benz GLK 220, випущених між 2012 і 2015 роком. Влада з'ясувала, що на них встановлено програмне забезпечення, яке спотворює дані про викиди.

Daimler підтвердив, що ознайомився з вимогою Міністерства транспорту. Концерн оскаржить це рішення, при цьому продовжить співпрацювати із владою.

Міністерство тим часом оголосило, що розслідування триватиме. Daimler раніше зобов'язали відкликати 3 млн автомобілів для усунення порушень, пов'язаних з викидами.

Нагадаємо, у червні 2018 року Німеччина оштрафувала Volkswagen на 1 мільярд євро через «дизельний скандал».

«Дизельний скандал» навколо концерну Volkswagen уперше розгорівся у вересні 2015 року, коли виявилося, що програмне забезпечення на автомобілях VW приховує реальні об’єми викидів шкідливих газів в атмосферу під час відповідних тестів.

У червні 2016 Volkswagen погодився виплатити 15 мільярдів доларів для владнання скандалу з викидами. Пізніше повідомлялося, що Volkswagen виплатить $4,3 млрд через неправдиві дані про викиди.

4 серпня 2017-го топ-менеджер Volkswagen AG Олівер Шмідт визнав себе винним у кримінальній справі з дизельними двигунамикомпанії.


Поділитись: