Світ

Німецькі лікарі припускають, що учасника Pussy Riot Верзілова отруїли

18 вересня, 2018 21:09
Світ/Німецькі лікарі припускають, що учасника Pussy Riot Верзілова отруїли
Зберегти
Вигляд
Керівник берлінської клініки Charite Карл Макс Айнгойпль, у яку привезли на лікування учасника Pussy Riot та видавця «Медіазони» Петра Верзілова, заявив, що його ймовірно отруїли.

Керівник берлінської клініки Charite Карл Макс Айнгойпль, у яку привезли на лікування учасника Pussy Riot та видавця «Медіазони» Петра Верзілова, заявив, що його ймовірно отруїли.

Про це лікар повідомив на прес-конференції 18 вересня, передає Deutsche Welle.

За словами лікаря, немає інших варіантів пояснення розвитку симптомів за такий короткий проміжок часу.

Лікар Айнгойпль каже, що російські лікарі ймовірно також припускали отруєння активіста.

«Ніщо не вказує на те, що йдеть про передозування», — сказав лікар. Речовину, якою міг бути отруєний Вeрзілов, у Charite не назвали.

Нині Верзілов при свідомості та знаходиться під апаратом штучної підтримки життєдіяльності. За словами лікарів, загрози його життю немає.

15 вересня — доставили на лікування в Берлін.

12 вересня стало відомо, що Верзілов потрапив до реанімації після того, як почав втрачати зір, здатність говорити та пересуватися. Його близькі заявили про можливе отруєння.

13 вересня стало відомо, що він отруївся або був отруєний медичними препаратами. Його переведели в реанімацію НДІ ім. Скліфософського у важкому стані.

18 вересня стало відомо, що видавець «Медіазони» та учасник Pussy Riot Петро Верзілов повинен був отримати фінальний звіт про розслідування причин загибелі російських журналістів в Центральноафриканській республіці від іноземних фахівців у той день, коли потрапив у реанімацію у важкому стані з симптомами отруєння. 

Більше про:
# Pussy Riot
Пов`язані новини