Світ

Німецькому журналісту Зеппельту дозволили відвідати Чемпіонат світу з футболу в Росії

15 травня, 2018 18:52
Світ/Німецькому журналісту Зеппельту дозволили відвідати Чемпіонат світу з футболу в Росії
Зберегти
Вигляд
Німецькому спортивному журналісту Хайо Зеппельту, який відомий серією документальних фільмів про російський допінг-скандал, дозволили відвідати Чемпіонат світу з футболу 2018 у Росії.

Німецькому спортивному журналісту Хайо Зеппельту, який відомий серією документальних фільмів про російський допінг-скандал, дозволили відвідати Чемпіонат світу з футболу 2018 у Росії.

Про це у Twitter повідомив глава німецької МЗС Хайко Маас.

«Проміжний успіх: російська сторона повідомила нам, що Зеппельт, принаймні, зможе поїхати на Чемпіонат світу до Росії», — написав міністр.

Нагадаємо, німецький телеканал ARD повідомив, що німецький спортивний журналіст Хайо Зеппельт знаходиться «в списку персон нон грата» для відвідування чемпіонату світу з футболу 2018 року в Росії.

Раніше міністр закордонних справ Британії Борис Джонсон у парламенті заявив, що вважає доречним порівняння Чемпіонату світу з футболу в Росії з Олімпіадою 1936 року в нацистській Німеччині.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Росію треба позбавити права на проведення Чемпіонату світу з футболу в 2018 році.

Національна суспільна телекомпанія України (НСТУ) вирішила не транслювати Чемпіонат світу з футболу.

Члени королівської родини та британські міністри не поїдуть на чемпіонат світу з футболу у 2018 році у Росію через можливу причетність РФ до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля.

В Європарламенті закликали ігнорувати чемпіонат світу з футболу в РФ.

Уряди Швеції, Данії й Австрії розглядають можливість бойкоту чемпіонату світу з футболу в Росії.

Ісландія оголосила дипломатичний бойкот проведенню Чемпіонату світу з футболу-2018 у Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Білому домі запропонували фанатам «добре подумати» перед поїздкою на ЧС-2018 в Росію

Пов`язані новини