Українці проголосували. Новий парламент 9-го скликання можна вважати «перезавантаженням»: цього разу в Раду пройшла чи не найбільша кількість кандидатів, які не мають політичного досвіду. Хто ухвалюватиме закони та розподілятиме бюджет країни – в ефірі «Нині вже» о 19:00 говоримо про результати дострокових парламентських виборів.

Також в ефірі:

  • «Слуга народу» отримала владу. Що може зробити партія, яка має коаліційну більшість у Раді?
  • Гелікоптер зі спецпризначенцями прилетів на округ, де програє Сергій Пашинський. Що там відбувається та в яких округах також неспокійно – у другій частині ефіру.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: