Народний депутат від «Народного фронту» Сергій Пашинський програє вибори на 64-му окрузі на Житомирщині кандидату від «Слуги народу». Туди прибув гелікоптер зі спецпризначенцями через інформацію про тітушок.

За даними Центральної виборчої комісії, після підрахунку 62,54% голосів Вячеслав Сігачов від «Слуги народу» лідирує на окрузі з 29,15%, тоді як у Пашинського 17,18%. На другому місці йде самовисуванець Володимир Арешонков.

Прес-служба «Слуги народу» повідомила, що партія буде оскаржувати результати на окремих дільницях на цьому окрузі через порушення.

«У 64-му окрузі на Житомирщині, де програє Сергій Пашинський, великий розрив між кандидатами, там відбуваються незрозумілі події та з’являються тітушки», — йдеться у повідомленні.

Як повідомили в Нацполіції, в Коростень вертольотом Мі-8 прибув спецзагін поліцейських тактико-оперативного реагування (ТОР) патрульної поліції.

Гелікоптер зі спецпризначенцями прибув на Житомирщину, аби забезпечити транспортування виборчої документації, 22 липня 2019 року
Фото:

Нацполіція

Головне завдання силовиків — забезпечення публічного порядку та безпеки під час транспортування виборчої документації з дільничних до окружної виборчої комісії.

Направити додаткові сили правоохоронці вирішили «після аналізу оперативної обстановки та інформації про можливі провокації під час транспортування виборчої документації».

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися дострокові парламентські вибори. Явка за даними з усіх 199 округів склала 49,84%.

За даними національного екзит-полу, у Раду проходять 5 партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа — за життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос». «Сила і честь» із 4,3% перебуває на межі 5-відсоткового бар'єра.

Крім того, ті партії, які мають понад 2% голосів, отримуватимуть державне фінансування.

Поділитись: