Рейтинги, які ми заслужили. Соціологи публікують останні результати опитувань щодо симпатій виборців напередодні голосування 21 липня. Хто проходить у новий парламент – говоримо у першій частині ефіру «Нині вже» о 19:00 на Громадському.

Також у програмі:

  • Підтримка Зеленського зростає на тлі щоденних поїздок президента країною, в ході яких він хамить і звільняє чиновників перед об'єктивами камер. Куди нас заведе подібний популізм?
  • Що почім? Заглядаємо в партійні гаманці Опозиційної платформи «За життя», у межах нашого проєкту «Гроші партій»
  • Справа – Труба! ДБР порушила 11 кримінальних проваджень проти Порошенка і його оточення. Що це: розслідування реальних злочинів чи передвиборче шоу?

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: