Володимир Зеленський та Петро Порошенко виходять до другого туру президентських виборів, згідно з останніми даними Центральної виборчої комісії. Соратники Порошенка через результати виборів почали заявляти, що народ в Україні не такий. А люди розводять руками. 

Що далі? Чи прийде Зеленський на дебати з Порошенком? Як відповість на звинувачення в тому, що він маріонетка в руках Коломойського? Коли представить свою команду та план? Про це та інше говоримо сьогодні о 19:00 в програмі «Нині вже».

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: