Намостили на позапланову перевірку. Нацрада з питань телебачення вирішувала що робити з телеканалом NewsOnе через хоч і скасовані, але наміри влаштувати телеміст з Росією. В ефірі каналу побачили ознаки розпалювання ворожнечі. Про це говоримо в ефірі «Нині вже» о 19:00 на Громадському.

Також у програмі:

  • Донбас. Перевірка реальності. Громадське розпочинає документальний проект, в якому покаже, наскільки близькими чи далекими є політичні заяви і гасла від щоденного життя людей на Донбасі. Сьогодні поговоримо про торговельну блокаду.
  • Вікенд розпочинається у вівторок. Якщо це Atlas Weekend. Наймасштабніший український фестиваль стартує сьогодні, 9 липня, на столичному ВДНГ. Хедлайнери безкоштовного дня – Павло Зібров та Софія Ротару.  

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проєкту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: