Вишинський на Сенцова. Чи можливий такий обмін? Зеленський запропонував обміняти українського режисера на кремлівського журналіста, якого підозрюють у шпигунстві.

Також у програмі:

  • Чорна п'ятниця Порошенка - за два дні до виборів, екс-президента засипали кримінальними підозрами, а близький для нього бізнес - обшуками. Випадковість? 
  • Чорніше чорного. брудні виборчі технології здивували навіть загартованих в парламентських кампаніях минулих років. 
  • Кому служитиме Слуга народу? Питання на мільйон. А можливо на сто мільйонів у виборчому бюджеті партії? Хто їх туди поклав - дізнаємося в рамках проекту «Гроші партій».

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: