Сьогодні ще можна. Говоримо про те, як кандидати борються за симпатії виборців в останній дозволений день агітації, в ефірі програми «Нині вже» о 19:00.

Також у програмі:

·        Сітки, компромати, фейки. Якою увійде в історію президентська кампанія 2019?

·        Чи є життя після виборів. Як не покладатися на політиків і будувати своє життя і власну справу за будь-яких обставин. І президентів.

·        Вибори не для слабких духом. Як не пересваритися через політику і як не впасти в депресію, якщо ваш кандидат не переможе. Поради психолога.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів. Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: