В очікуванні Нормандії. Тимошенко, Порошенко та Вакарчук звернулися до Зеленського із заявою. У ній окреслили червоні лінії на зустрічі з Путіним. Говоримо про політичні застереження та очікування у «Нині вже» о 19:00.

Також у програмі:

  • Колишнього депутата-втікача Олександра Онищенка затримали в Німеччині, звідки його можуть екстрадувати до України. Згадуємо, у чому його звинувачують. Свої позиції в ефірі озвучать прокурор САП і адвокат Онищенка.
  • Про тиск на російськомовних, типове донбаське бидло і «рамси між сусідами» — український продюсер Юрій Бардаш дав інтерв'ю Дудю, в якому розповів усе, що думає про конфлікт України з Росією. І тепер про це говорять усі. І ми не виняток.

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06

Підписуйтесь на Telegram-канал «Нині вже».

Головне завдання проєкту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 19:00 у студії hromadske інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму hromadske, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: