Прикмети «реваншу». Політичні втікачі повертаються і через суди реєструються кандидатами в депутати. Чи можна це зупинити? Про це говоримо в ефірі «Нині вже» о 19:00 на Громадському.

Також у програмі:

  • Хайп і мат. Депутатка хоче карати за вживання нецензурних слів двома місяцями виправних робіт. Законопроект вже в парламенті
  • Вбили і забули. Місяць тому застрелили 5-річного Кирила Тлявова. Підозрювані – поліцейські. Чи зробили в відомстві Авакова висновки?
  • День без пластикового пакета. Чи це реально? Ми провели експеримент і шукаємо екологічні альтернативи. 

Телефон прямого ефіру: +380 (94) 829 54 06.

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 19:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати. «Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин. Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром. Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: