Компанія NBT, яка будує вітроелектростанцію «Сиваш», що на межі з Кримом, повідомила, що готова збільшити інвестиції у відновлювальну енергетику України та збудувати тут нові вітроелектростанції загальною потужністю 700-800 мегаватів.

Про це повідомив директор NBT Йоар Вікен рід час засідання Національної інвестиційної ради України, що відбулося в межах Всесвітнього економічного форуму у Давосі.

«Генеральний директор норвезької NBT Йоар Вікен оголосив, що компанія має достатній потенціал для побудови додаткових 700-800 МВт вітрових потужностей в Україні. Будівництво попередньо планується розпочати в Запорізькій області в наступні 6-9 місяців», — йдеться у повідомленні офісу Національної інвестиційної ради.

Зазначимо, що 800 мегаватів електроенергії — це еквівалентно потужності всіх відновлювальних електростанцій, які ввели в експлуатацію в Україні у 2018 році.

Також під час зустрічі Україна підписала кредитну угоду про залучення 150 мільйонів доларів у будівництво ще одного проекту NBT — вітроелектростанції «Сиваш». Загальна вартість проекту складає 400 мільйонів доларів, кількість вітрогенераторів, яку планують збудувати складе 67 одиниць, а потужність електростанції складе 250 мегават.

6 вересня Україна підписала з норвезькою компанією NBT договір про будівництво вітроелектростанції у Херсонській області, неподалік від адміністративної межі з Кримом.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile