Під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі Президент України Петро Порошенко підписав угоду з норвезькою компанією NBT, французькою компанію Total Eren та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо інвестування 150 мільйонів доларів у будівництво вітроелектростанції «Сиваш» на межі з Кримом.

«Я вважаю, що на сьогоднішній день це дуже важлива характеристика, коли кожен день, кожен тиждень, кожен місяць в Україну приходять інвестиції. Дуже важливо, що вони приходять з відомими французькими компаніями. Дуже важливо, що вони приходять у таку сферу як відновлювальна енергетика», — прокоментував підписання угоди Порошенко.

Він додав, що проект «Сиваш» є найбільшою вітроелектростанцією, яку збудують в Україні.

Раніше повідомлялось, що у ЄБРР погодили виділення кредиту на будівництво вітроелектростанції «Сиваш», проте тоді дану угоду ще не підписали.

Зазначимо, що будуватиме вітроелектростанцію норвезька компанії NBT. Загальна вартість проекту складає 400 мільйонів доларів, кількість вітрогенераторів, яку планують збудувати складе 67 одиниць, а потужність електростанції складе 250 мегават.

6 вересня Україна підписала з норвезькою компанією NBT договір про будівництво вітроелектростанції у Херсонській області, неподалік від адміністративної межі з Кримом.

Поділитись: