Питання медичного канабісу потребує додаткового обговорення і можливо в майбутньому народні депутати із фракції «Слуга народу» запропонують новий законопроект щодо легалізації марихуани у медичних цілях.

Про це міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька повідомила сьогодні на прес-конференції, передає УНІАН.

Вона зазначила, Міністерство охорони здоров'я погоджує з Міністерством внутрішніх справ питання про медичний канабіс.

За словами Скалецької, позицію глави МВС Арсена Авакова з цього питання вони обговорили у ложі уряду в парламенті.

«Дійсно, є питання, але це не означає, що воно є категоричне, ми повинні просто опрацювати цей момент більш детально, з максимальним виокремленням питань щодо стосунку медичного застосування. Якщо ми належним чином обґрунтуємо, я думаю, що у нас може бути конструктивна розмова», — сказала вона.

Скалецька пояснила, що до законопроекту, який був поданий до Верховної Ради, є досить багато питань: чи не виходить він за межі заявленої мети — застосування канабісу виключно в медичних цілях.

«Наскільки мені відомо, серед депутатів фракції «Слуги народу» є свої ідеї, ще інші, щодо цього питання. Тому можливо ми побачимо ще один законопроект у цій сфері», — сказала вона.

Раніше колишня виконувачка обов'язків міністерки охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заблокував перенесення канабісу з категорії наркотиків, обіг яких заборонений, до категорії речовин, обіг яких обмежений. За її словами, МОЗ двічі намагався внести зміни до зазначеної постанови, і двічі МВС блокували ухвалення цього рішення. Там пояснювали, що для віднесення канабісу в категорію наркотиків з обмеженим обігом нібито необхідні зміни до Кримінального кодексу.

Поділитись: