Українська логістична компанія «Нова пошта» повідомила про намір розширити кількість кур’єрів по всій території України через зростання попиту на доставку товарів. Також компанія безкоштовно доставлятиме допомогу лікарням, військовим та дитячим будинкам.

Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Збільшення штату кур’єрів на 2000 осіб у «Новій пошті» пояснюють зростанням попиту на доставку та посиленим режимом роботи на час карантину.

«Ми шукаємо тих, хто розуміє наскільки важливий соціальний сервіс надає компанія українцям сьогодні. Адже лікарням, дитячим будинкам, військовим та незахищеним верствам населення ми доставляємо зараз безкоштовно», — йдеться у повідомленні компанії.

В межах програми «Гуманітарна пошта», компанія планує безкоштовно доставляти засоби індивідуального захисту та всі необхідні речі для боротьби з коронавірусом та недопущення зараження ним. Зокрема, компанія планує безкоштовно доставляти маски, респіратори, дезінфектори та захисні костюми.

Наразі компанія працює зі 116 волонтерськими організаціями та закликає долучатися до акції нові неприбуткові організації, що виробляють та розповсюджують засоби індивідуального захисту.

Компанія «Нова пошта» — найбільший приватний поштовий оператор України. Її засновниками та власниками є бізнесмени Вячеслав Комов, Володимир та Інна Поперешнюк. Станом на кінець 2019 року у компанії працювало 29 тисяч співробітників.

25 березня Кабінет міністрів України продовжив дію карантину, запровадженого у зв'язку з пандемією коронавірусу, до 24 квітня 2020 року.

Нагадаємо, 12 березня обласні державні адміністрації по всій Україні запровадили карантин до 3 квітня, виконуючи рішення Кабінету міністрів щодо протидії поширенню нового коронавірусу SARS-CoV-2.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile