Останнє оновлення мобільної операційної системи iOS 11.3 виявилося несумісним з екранами iPhone 8, які замінювали не в офіційних сервісах Apple.

Останнє оновлення мобільної операційної системи iOS 11.3 виявилося несумісним з екранами iPhone 8, які замінювали не в офіційних сервісах Apple.

Про це розповів гендиректор одного зі сторонніх сервісів Injured Gadgets Аакшай Кріпалані, повідомляє Guardian.

За словами Кріпалані, пристрої, екрани яких замінювали не в сервісних центрах Apple, припинили реагувати на дотик пальців, адже нова iOS не приймала сигнали від сенсора.

Apple наразі не коментує ситуацію з блокуванням екранів. Втім, у примітці до оновлення, компанія повідомляла про імовірні проблеми з несертифікованими екранами:

«Неоригінальні дисплейні модулі можуть впливати на якість зображення та можуть некоректно працювати. Сертифікований Apple ремонт екрана виконують довірені експерти, які використовують оригінальні компоненти від Apple».

Виробники змінних екранів, повідомляють, що вже вирішили проблему, проте для її виправлення користувачам потрібно віддати апарати в сервіс-центри на заміну чіпа, що відповідає за роботу сенсора.

Раніше повідомлялося, що користувачі Apple у Сполучених Штатах подали на компанію позови до суду через те, що вона навмисне сповільнює роботу старих моделей.

Apple визнала, що навмисне сповільнює роботу старих Іphone. Компанія заявила, що справді сповільнює деякі моделі, оскільки це потрібно для продовження терміну роботи батареї телефону, яка з часом зношується.

Пізніше компанія Apple вибачилася за те, що «підвела своїх клієнтів» і пояснила, чому необхідно уповільнювати телефони.

Поділитись: