Президент Володимир Зеленський видав низку указів щодо призначення заступників голови Адміністрації президента, помічників президента та радників.

Першим заступником глави АП став Сергій Трофімов – досі був виконавчим продюсером «95 кварталу». Заступниками керівника АП президент призначив Олену Зеркаль (раніше – заступниця голови МЗС Павла Клімкіна), Юрія Костюка (він входив до креативної групи виборчого штабу, раніше писав сценарії до серіалів і фільмів «Кварталу»), Руслана Рябошапку (до приєднання до виборчого штабу працював в НАЗК) та Кирила Тимошенка (засновника продакшн «Гуд Медіа» і члена оргкомітету інавгурації).

У Верховній Раді новообраного президента представлятиме його радник Руслан Стефанчук – доктор юридичних наук, адвокат і головний ідеолог виборчого штабу Зеленського.

Своїм помічником глава держави призначив Андрія Єрмака: він юрист-міжнародник, засновник і CEO «Міжнародна юридична компанія», яка працює у сфері захисту прав інтелектуальної власності та авторського права. Також Єрмак є засновником Garnet International Media Group.

Також своїм позаштатним радником Зеленський призначив Михайла Федорова – координатора цифрової команди у штабі президента.

Раніше стало відомо, що Адміністрацію президента очолив Андрій Богдан, а першим помічником президента став Сергій Шефір.

Поділитись: